Bestående av bland annat Tekno stegbil, Carlsberg bryggeribil, trucktransport 453, Dinky Toys 150 Rolls Royce. Vissa med originalkartonger samt två extra kartonger till politibil 427 samt töndebil 734. Längd 11-24 cm.
Slitage. Lackskador. Deformerade däck. Trucken med trasigt hjul. Kartonger med smärre skador.