Bestående av bland annat Porsche #803, Cementbil #422, Politibil #427 samt ambulans #733. Samtliga med originalkartonger. Längd 9-13 cm.
Smärre slitage. Mindre lackskador. Delvis deformerade däck. Delar kan saknas. Kartonger med smärre skador och vissa flärpar saknas.