KARL BUB, limousine, Tyskland, 1930-tal.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Elektriska strålkastare. Chaufför. Längd 25 cm.

Smärre lackskador. Urverk fungerar. Bucklor.

Klubbat pris
3 800
336
346
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 nov 2016 21:30
3 800 SEK
13 nov 2016 21:29
3 600 SEK
13 nov 2016 21:29
3 555 SEK
13 nov 2016 20:15
3 311 SEK
13 nov 2016 16:05
3 111 SEK
13 nov 2016 16:05
3 100 SEK
13 nov 2016 0:38
2 900 SEK
11 nov 2016 22:01
2 777 SEK
27 okt 2016 19:18
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

166. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Vita Rutmattan", rölakan, ca 229 x 168 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK