Bestående av: Studebaker Land Cruiser 172, Plymouth "Belvedere" 24D, Plymouth Fury Convertible 137, Pontiac Parisienne 173, Telephone service van 261, Trojan 15 CWT van "Esso" 450, Trojan 15 CWT van "Cydrax" samt Cabriolet Ford "Thunderbird". Samtliga med originalkartonger. Längd 7-13 cm.
Smärre slitage. Kartonger med mindre skador och några lösa flärpar.