Bestående av bland annat Mr Astronaut 1415, Arabian Nights 874, Barbie in Japan 821, The colored kick 3422, Gaucho Gear 3436, The ski scene, Fab Fur 1493, Red Riding Hood and Wolf 880, Mood matchers, Cloud Nine 1489. Med originalförpackningar, till syns oöppnade. Höjd ca 27-34 cm.
Smärre slitage. Förpackningar med skador.