Lackerad och delvis litograferad plåt. Godsvagn 1929/0, öppen godsvagn 1981/0, sovvagn 1888sch/0, personvagn 1888P/0, personvagn 1889/0 samt godsvagn. Originalkartonger. Transformator och diverse räls medföljer. Längd 14-21 cm.
Smärre lackskador. Slitage. Ej funktionstestad.