DOCKSKÅPSMÖBLER, 22 stycken, Carin Backlund, Sverige, 1900-talets slut.

Bemålat och delvis bronserat trä. Bestående av två stycken soffor, fyra karmstolar av olika typ, tre stycken skåp, skrivbord, fyra olika typer av bord, stol, samt matsalsgrupp med matbord och sex stycken stolar. Brännmärkta. Höjd ca 7-20 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Soffa saknar en kudde.

Klubbat pris
16 900
1 473
1 542
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
12 nov 2016 22:03
16 900 SEK
12 nov 2016 22:02
16 400 SEK
12 nov 2016 22:02
16 000 SEK
12 nov 2016 22:00
15 800 SEK
12 nov 2016 22:00
15 300 SEK
12 nov 2016 22:00
15 000 SEK
12 nov 2016 21:59
14 800 SEK
12 nov 2016 21:59
14 300 SEK
12 nov 2016 21:59
14 000 SEK
12 nov 2016 21:58
13 500 SEK
12 nov 2016 21:57
13 000 SEK
12 nov 2016 21:56
6 200 SEK
12 nov 2016 21:56
6 000 SEK
12 nov 2016 21:55
5 250 SEK
12 nov 2016 21:55
5 050 SEK
12 nov 2016 21:55
5 000 SEK
12 nov 2016 21:26
3 800 SEK
8 nov 2016 11:01
3 600 SEK
8 nov 2016 11:01
3 500 SEK
8 nov 2016 10:59
3 400 SEK
8 nov 2016 10:59
3 200 SEK
1 nov 2016 17:05
3 000 SEK
30 okt 2016 18:52
2 200 SEK
26 okt 2016 15:51
1 000 SEK