S.F.B.J, biskvidocka 236, Paris, Frankrike, 1910-tal.

Huvud av biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd ca 40 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 100
186
191
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
11 nov 2016 23:32
2 100 SEK
11 nov 2016 23:32
2 000 SEK
11 nov 2016 23:32
1 900 SEK
11 nov 2016 23:32
1 800 SEK
10 nov 2016 12:17
1 600 SEK
7 nov 2016 15:50
1 500 SEK
7 nov 2016 15:50
1 500 SEK
7 nov 2016 15:50
1 400 SEK
7 nov 2016 15:50
1 300 SEK
2 nov 2016 6:52
1 200 SEK
25 okt 2016 9:00
999 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

272. Firma Svenskt Tenn, brickbord, 1900-talets mitt.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK