BISKVIDOCKA, karaktärsdocka, märkt 226, sannolikt Frankrike, 1910-tal.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 45 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 200
105
109
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 nov 2016 22:29
1 200 SEK
12 nov 2016 11:57
1 001 SEK
6 nov 2016 14:57
300 SEK