Starship Eternia i oöppnad originalkartong. Försluten runt om med tejp som bär text "Dockor ingår ej". Kartongen även med två stycken svenska prislappar. Bredd 59, höjd 56 cm.
Slitage. Nötta kanter. Smärre tryckskador. Senare klisterlapp från ICA.