DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, ca 40 delar främst metall, bland annat av Rock & Graner, Tyskland 1800/1900-tal.

Bestående av bord, stolar, kandelabrar, ljuskrona, vaggor, julgran, käppställ med mera. Höjd 1,5-12 cm.

Slitage. Smärre skador. Vissa delar saknas.

Klubbat pris
4 100
362
373
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
12 nov 2016 22:34
4 100 SEK
12 nov 2016 22:33
3 900 SEK
12 nov 2016 22:33
3 700 SEK
12 nov 2016 22:33
3 600 SEK
12 nov 2016 22:32
3 200 SEK
12 nov 2016 22:32
3 000 SEK
12 nov 2016 22:06
2 600 SEK
12 nov 2016 22:06
2 400 SEK
12 nov 2016 19:07
2 100 SEK
10 nov 2016 11:13
2 000 SEK
10 nov 2016 11:13
1 900 SEK
10 nov 2016 11:13
1 800 SEK
10 nov 2016 11:13
1 700 SEK
10 nov 2016 11:13
1 600 SEK
7 nov 2016 18:41
1 500 SEK
2 nov 2016 6:49
1 400 SEK
25 okt 2016 17:50
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

13. Edvin Öhrström, vas, glas, ariel, Orrefors 1939, nr 188.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
260 000 SEK