DOCKOR OCH DOCKHUVUDEN, 12 delar, porslin, Tyskland 1800-talets andra hälft.

Vissa glaserade. Höjd 2-26 cm.

Slitage. Enstaka skador. Nagg. Fläckar.

Klubbat pris
3 200
291
309
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
12 nov 2016 22:32
3 200 SEK
8
12 nov 2016 22:32
3 000 SEK
12 nov 2016 22:30
2 800 SEK
12 nov 2016 22:29
2 600 SEK
12 nov 2016 22:14
2 400 SEK
12 nov 2016 22:14
2 300 SEK
12 nov 2016 22:02
2 200 SEK
12 nov 2016 22:02
2 000 SEK
12 nov 2016 21:50
1 900 SEK
12 nov 2016 21:50
1 800 SEK
8 nov 2016 18:00
1 600 SEK
7 nov 2016 22:24
1 500 SEK
3 nov 2016 18:36
1 400 SEK
3 nov 2016 18:36
1 300 SEK
2 nov 2016 6:59
1 200 SEK
27 okt 2016 18:59
1 000 SEK
24 okt 2016 23:11
550 SEK
24 okt 2016 19:33
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

34. Bord, av Gottlieb Iwersson (mästare i Stockholm 1778-1813), signerat och daterat 1781, Gustavianskt.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
Aktuellt bud:
270 000 SEK