CG HALLBERG, Stockholm 1920, bordsarmatur, silver.

Hamrad yta, dekor av pärlstav. På fyra fötter i trä med skuren dekor. Fylld. Total höjd ca 55,5 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Gravyr. Nagg och spricka på porslinsmontering. Smärre bucklor.

Utropspris
6 000 SEK