JOCKUM NORDSTRÖM, Blandteknik på papper signerad JOCKUM och daterad 95.
Fru Jackson och Pekka. Collage, akvarell och blyerts på papper 29,5 x 24,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Galleri Dialog, Stockholm.
Privat samling (förvärvad på ovanstående).
Galleri Dialog, Stockholm, illustrationer och bokoriginal, 1998.
Jockum Nordström, "Sailor och Pekka och söndagen", 1995, avbildad.