Förgylld mässing.
"Juleklokke", Special Edition 1984. Formgiven av Eigil Jensen. Höjd 7 cm.
"Stjerneskud", 2000. Formgiven av Regitze Overgaard. Höjd 8,5 cm.
"Julegris", 2003. Formgiven av Ann-Sofi Romme. Längd 7,5 cm.
"Fyrrekogle", 2005. Formgiven av Regitze Overgaard. Höjd 9,5 cm.
"Jul i Grønland", 2007. Formgiven av Ole Kortzau. Höjd 6,5 cm.
"Stjernen over Betlehem", 2012. Formgiven av Rebecca Uth. Höjd 12 cm.
Stjärna till julgran. Höjd 22 cm.
Dörrkrans. Formgiven av Henrik Holbaek och Claus Jensen. Höjd 13,5 cm.
Samtliga i originalförpackningar.
Kartonger med smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.