Lars Wallin, ringar, 2 stycken, "Ferry", 18K vitguld med prinsesslipad och briljantslipade diamanter
Stämplade LWJ. Ring med prinsesslipad diamant, diamanter totalt 1.02 ct enligt gravyr. Alliansring med diamanter totalt 0.38 ct enligt gravyr. Storlekar 16.25/51. Totalvikt 13 g. Medföljande etui
Bruksslitage. Gravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.