Collier/armband med en rund briljantslipad diamant ca 0.35 ct
ca G/H, längd collier ca 44.5 cm, längd armband ca 19.5 cm, totalvikt 54.5 g. Går att bära som en lång collier. Med svensk kattfot. Etui från Jovenia Stockholm medföljer.
Lätt bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.