Örhängen, W.A Bolin, ett par, 18K vitguld med pärlor och briljantslipade diamanter
Skruv stämplad WAB, Stockholm 1951. Två briljantslipade diamanter totalt ca 0.50 ct, samt små åttkantslipade och rosenslipade diamanter. Längd ca 20 mm. Vikt 5 g. Medföljande etui W.A. Bolin
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.