Örhängen, W.A Bolin, ett par, 18K vitguld med pärlor och briljantslipade diamanter
Skruv stämplad WAB, Stockholm 1951. Två briljantslipade diamanter totalt ca 0.50 ct, samt små åttkantslipade och rosenslipade diamanter. Längd ca 20 mm. Vikt 5 g. Medföljande etui W.A. Bolin
Bruksslitage.
Auktionen avslutas
8 dagar 22 timmar
500
45
49
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor