storlek 18, vikt 36 g. Signerad Cartier, numrerad CHP862 och med schweiziska stämplar. Etui, box, skruvmejsel, informationsfolder samt certifikat från Cartier medföljer.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.