Servisdelar, 21 delar, porslin, "Musselmalet", hel- och halvblond, Royal Copenhagen, Danmark.

Bestående av:
1 kaffekanna med lock, modell 518.
1 fat, modell 515.
1 vas, modell 1162.
1 fat på fot, modell 1023.
8 kaffekoppar med fat, modell 719.
8 assietter, modell 574.
1 lockskål, modell 657.

Obetydligt ytslitage. Micronagg. Enstaka nagg.

Klubbat pris
3 300
298
322
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 sep 16:01
3 300 SEK
10 sep 16:01
3 100 SEK
10 sep 15:37
3 001 SEK
10 sep 0:05
2 801 SEK
9 sep 12:37
2 600 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23