Soffbord, 2 st "Deck table", Dennis Marquart, Ox Denmarq, Danmark, 2000-tal.

2 st soffbord med stomme i pulverlackerat stål samt löstagbar bordsskiva i grå marmor. Etikettmärkta. Soffbord med tidningshylla höjd 46 cm, diameter 88 cm. Soffbord utan tidningshylla, höjd 38 cm, diameter 57 cm.

Ställvis smärre slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK