Arne Jones E1299

LEKSAKSBIL, Schuco 5720 Elektro Mercedes, 1900-talets mitt.

Lackerad plåt. Längd 24 cm.

Batterilåda saknas. Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
23 dec 2018 12:29
2 200 SEK
8
23 dec 2018 12:28
2 000 SEK
9
23 dec 2018 12:28
2 000 SEK
8
23 dec 2018 11:56
1 900 SEK
23 dec 2018 11:14
1 800 SEK
19 dec 2018 8:45
1 700 SEK
16 dec 2018 17:55
1 600 SEK
16 dec 2018 10:30
1 500 SEK
16 dec 2018 10:30
1 400 SEK
16 dec 2018 10:29
1 100 SEK
16 dec 2018 10:29
1 000 SEK
16 dec 2018 9:15
800 SEK
16 dec 2018 9:15
750 SEK
15 dec 2018 11:22
700 SEK
15 dec 2018 11:22
650 SEK
15 dec 2018 11:22
500 SEK
15 dec 2018 11:22
450 SEK
15 dec 2018 6:32
400 SEK
14 dec 2018 18:52
350 SEK
14 dec 2018 18:12
300 SEK