FOTOBÖCKER, 5 st Helena Blomqvist, John S. Webb, Maria Meisenberger, Leif Lindberg, Carl Johan De Geer.
Helena Blomqvist, ”The Last Golden Frog”, Angelika Knäpper Gallery 2008 First Edition. Hård pärm. Pärm med slitage och fläckar. Sidor i gott skick.
John S. Webb,”Gröna Platser”, Nya vyer 2000 First Edition.Hård pärm. Gott skick.
Maria Meisenberger, ”Works by Maria Miesenberger”, Galleri Lars Bohman 1998 First Edition.Mjuk pärm. Med dedikation ”Till Tuija Tack för förtroendet! Maria Meisenberger”. Pärm med obetydligt slitage. Sidor i gott skick.
Leif Lindberg,”Den svenska modellen”,Bengtsson & Björklund 1990 First Edition.Mjuk pärm. Pärm med veck och slitage. Sidor i gott skick.
Carl Johan De Geer, ”Med kameran som tröst del 1”, Bokmotiv förlag AB 1980 First Edition, Hård pärm. Signerad Tuija Lindström. Pärm med slitage, veck och revor. Sidor något gulnade längs de yttersta kanterna.
Pärm med slitage, veck och revor. Sidor något gulnade längs de yttersta kanterna.
Pärm med veck och slitage. Sidor i gott skick.
Pärm med obetydligt slitage. Sidor i gott skick.
Pärm med slitage och fläckar. Sidor i gott skick.
Hård pärm. Gott skick.
Tuija Lindström Collection.