FOTOBÖCKER, 2 st av Andres Serrano och James Nachtwey
Andres Serrano,"Body and soul",Takarajima books 1995 First Edition,hård pärm. Signerad Tuija Lindström. Omslag med slitage och fläck. Sidor i gott skick.
James Nachtwey, "Deeds of War",Thames & Hudson Inc1989First Edition, hård pärm. Omslag med obetydliga veck och slitage. Sidor i gott skick.
Omslag med obetydliga veck och slitage. Sidor i gott skick.
Omslag med slitage och fläck. Sidor i gott skick.
Tuija Lindström Collection.