Svart svinläder. Avtagbar och vändbar axelrem. Invändigt fodrad med svart mocka. Ett fick med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" och numrerad. Mått 28x24x7 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Repor.
Klubbat pris
4 700
416
425
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
16 dec 2018 10:13
4 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
16 dec 2018 10:13
4 500 SEK
16 dec 2018 10:13
4 500 SEK
16 dec 2018 10:12
4 300 SEK
16 dec 2018 10:12
4 100 SEK
15 dec 2018 22:54
3 900 SEK