18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, Presidentlänk, viklås, totalvikt 123,8 gram.
Cal 1556 Refnr. 1803 Serienr. 4203865 Verknr. DD022846
Åldersrelaterat slitage. Repor. Servad juni 2018 med 1 års garanti (kvitto medföljer).