CÉLINE, väska
Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall. Invändigt fodrad i skinnimitation. Tre fack, varav ett med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". 24 x 24 x 12 cm.
Ställvis omfattande slitage. Märken. Torrsprickor. Smärre skador i foder.