KAFFE- och TESERVIS, 21 delar, porslin, "Cobalt net", Lomonosov, Sovietunionen 1900-talets senare hälft.
6 kaffekoppar och 5 tekoppar med fat samt 8 st assietter, sockerskål med lock och gräddkanna. Kaffekoppens höjd ca 6 cm, assiettens diameter 15 cm.
Två fat utan resp. kaffe- och tekopp medföljer.
Smärre slitage.
Klubbat pris
220
2 488
225
Utropspris
200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
13 dec 2018 19:27
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 dec 2018 19:26
200 EUR
13 dec 2018 19:26
190 EUR
11 dec 2018 13:50
180 EUR
11 dec 2018 13:50
170 EUR
11 dec 2018 13:48
160 EUR
11 dec 2018 13:48
150 EUR
11 dec 2018 13:47
140 EUR
11 dec 2018 13:47
130 EUR
11 dec 2018 13:47
120 EUR