Väska i svart-brunt macadam-canvas med detaljer i svart läder. Fodrad. innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE MADE IN ITALY" och numrerad. 50 x 27 x 24 cm.
Obetydligt slitage.
Klubbat pris
6 100
539
552
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
22 dec 2018 18:14
6 100 SEK
22 dec 2018 18:14
6 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
22 dec 2018 18:13
5 900 SEK
22 dec 2018 18:13
5 700 SEK
21 dec 2018 14:08
5 500 SEK
21 dec 2018 14:08
5 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
19 dec 2018 17:59
5 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
15 dec 2018 22:02
4 901 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
15 dec 2018 22:01
4 701 SEK
15 dec 2018 22:01
4 501 SEK
15 dec 2018 22:00
4 201 SEK
15 dec 2018 22:00
4 001 SEK
15 dec 2018 21:55
3 701 SEK