Guld/stål, mekaniskt verk (automatisk), safirglas, datum, svart urtavla, ca 2000, Oyster länk guld/stål (maj 2003), refnr 93253, samt Oyster länk (nov 1999) refnr 9315318, med senare lås (juli 2002), refnr 93160A, viklås, box, ytterkartong, cert
cal 3135, verknr 9201691, boettnr 2080, refnr 16220, serienr K354680
Åldersrelaterat slitage. Lättare repor på boett, repor på länk. Utbytt urtavla, visare, viklås. Originaldelar medföljer. Fungerar vid enklare test. Funktion garanteras ej.