Delvis förgylld, cylindrisk, på tre bladfötter med girlanger, svängt tumgrepp. Undertill stämplade vapen, på livet minnesgravyr. Höjd 5,5 cm, vikt 60 gram.
Slitage.
Klubbat pris
4 000
353
364
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
22 dec 2018 13:28
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
22 dec 2018 13:28
3 800 SEK
22 dec 2018 13:28
3 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
22 dec 2018 13:27
3 400 SEK
22 dec 2018 13:27
3 200 SEK
22 dec 2018 13:27
3 000 SEK
22 dec 2018 13:27
2 800 SEK
22 dec 2018 13:27
2 600 SEK
22 dec 2018 13:27
2 600 SEK
22 dec 2018 13:26
2 200 SEK
22 dec 2018 13:26
2 000 SEK