SKJORTKNAPPAR, ett par, 18K guld med odlade pärlor.

En stämplad GD&Co, Gustaf Dahlgren & co. En med svensk importstämpel. Diameter pärlor ca 6,6 mm. Vikt 2,5 gram. Anpassad ask.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 270
215
246
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
30 nov 2018 13:39
2 270 SEK
30 nov 2018 12:42
2 070 SEK
30 nov 2018 12:42
2 001 SEK
30 nov 2018 8:12
1 901 SEK
30 nov 2018 8:12
1 801 SEK
30 nov 2018 8:11
1 701 SEK
30 nov 2018 8:11
1 601 SEK
30 nov 2018 8:11
1 501 SEK
30 nov 2018 8:11
1 401 SEK
29 nov 2018 22:13
1 301 SEK
29 nov 2018 17:03
1 201 SEK
29 nov 2018 15:14
1 101 SEK
29 nov 2018 15:14
1 100 SEK
28 nov 2018 12:55
1 001 SEK
28 nov 2018 12:55
951 SEK
27 nov 2018 18:59
901 SEK
27 nov 2018 18:59
851 SEK
27 nov 2018 12:01
850 SEK
27 nov 2018 12:01
800 SEK
27 nov 2018 12:01
750 SEK
27 nov 2018 12:01
700 SEK
27 nov 2018 12:01
650 SEK
27 nov 2018 12:00
600 SEK
27 nov 2018 12:00
550 SEK
23 nov 2018 15:40
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06