Skärmar av hårdplast, stomme av lackerad metall, upphängning i gummi, kuporna konformade, diameter längst ner 30,5 cm, höjd 40,5 cm, ställningens höjd 177 cm
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Rostangrepp.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.