Skiva på lackerad stålställning som är snurrbar och utdragbar, skiva av lackerad ask-faner, konformad bas av artificiell sten, med skivan ställd i mitten mäter bordet 90x42 cm, utfälld 106,5x90x42 cm
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.