En collier och ett armband Chimento 18K guld och vitguld med runda briljantslipade diamanter
Collier vikt 44.5 g, längd 42 cm, originalask. Armband vikt 20.5 g, längd 20 cm, originalask. Signerade Chimento.
Collier och armband kan kopplas ihop till längre halsband.
Bruksslitage.
Auktionen avslutas
9 dagar 3 timmar
22 000
1 920
2 035
Utropspris
20 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 23 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
26 jul 14:53
22 000 SEK
26 jul 14:53
21 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 jul 14:53
20 000 SEK
26 jul 14:53
19 500 SEK
26 jul 14:52
19 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor