Cartier ring "Love" 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter
storlek 52 enligt gravyr, totalvikt 7.4 g. Signerad Cartier samt numrerad M37278. Cerifikat och etui medföljer. Polerad och rodierad 2023 hos Cartier. Kopia på kvitto för denna service medföljer.
Lätt bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.