Cartier ring 18K vitguld med en cabochonslipad månsten
Bredd ca 9 mm, storlek 49 enligt gravyr, totalvikt 19 g. Signerad Cartier, numrerad J76921 och med franska stämplar. Etui och certifikat från Cartier medföljer.
Bruksslitage. Nagg. Repor.
Auktionen avslutas
9 dagar 5 timmar
2 500
218
231
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor