Barbiekläder 8 set. vintage bl a "Satin 'n Rose" Mattel 1964, "Black Magic" Mattel 1964-65

Nr. 1602 vintage "Knit Seoarates" 1964, komplett
Nr. 1604 vintage "Crisp 'N Cool" 1964-65, version med vita skor
Nr. 1609 vintage "Black Magic" 1964-65, komplett
Nr. 1611 vintage "Satin 'n Rose" 1964, komplett
Nr. 1636 vintage "Sleeping pretty" 1965, komplett
Vintage Fashion Pak "Campus Belle" 1964-65, rosa version, komplett
Vintage Fashion pak Item "Going to The Ball" 1964-65, komplett
Vintage Fashion Pak "In the Swim" 1964-65, rosa version, komplett

Obetydligt slitage

Proveniens

Privat samling

Utropspris
4 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?