Erik Höglund, pokaler, ett par, "Hon och Han", Strömbergshyttan 1991.
Blått, rosatonat samt klart glas. Signerade Erik Höglund. Höjd 26 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10