Roland Lantz, vas, sterling silver, Stockholm 1980.
Hamrad yta. Höjd 10,5 cm. Vikt 143 g.
Mindre slitage.
Proveniens
Louise Lyberg (f. von Schwerin, 1932-2024), f.d. statsfru, fil. kand. och konstvetare. Louise Lyberg (f. von Schwerin, 1932-2024), f.d. statsfru, fil. kand. och konstvetare.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.