Kai Kristiansen, barskåp, "Hydraulic bar"/"Home-pub", Feldballe Møbler, Danmark, 1960-tal.
Fanérad med palisnder Svärtade skivor. Hydralisk höj- och sänkfunktion med lås. Inredning av orangefärgad plast. Etikettmärkt. Bredd 86, djup 40, höjd 67-101 cm. Nyckel finns.
Låset defekt. Något slitage, fläckar och märken. Smärre fanerskador. Ett ben något löst.