JOYCE TENNESON pigmentprint signerad Joyce Tenneson och daterad 2006, numrerad AP.
"Orchid" ur "Intimacy" serien. Bildyta 35,5 x 28 cm.
Ej examinerad ur ram.
Hennes bilder visades i utställningen "Joyce Tenneson, Light Warriors" på Fotografiska i Stockholm 18 september - 23 november 2014.