KAROLINA HENKE, Fotografi, signerad Karolina Henke och daterad 2013 och numrerad 3/3 a tergo.
"Ballerina". Fotografi monterat på glas. 90 x 140 cm.
Obetydlig nagg ca 2 mm stor på glasets ytterkant i övre högra hörnet.