JARL INGVARSSON, pastell på papper, enligt uppgift på bakstycke signerad Jarl I och daterad -07 a tergo.
"Utan titel". Blommor. 59 x 42 cm.
Ej examinerad ur glas och ram.
Galleri Lars Bohman, Stockholm. Inköpt 2008 av nuvarande ägare.
Privatsamling.