Heidi Boyce Broströms samling

26 föremål
Vitrinskåp, rokokostil, Holland, omkring 1900.
Klubbat pris
17 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Biblioteksstege, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brasskärm, England, 1800-tal.
Brasskärm, England, 1800-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord, England, 1800-talets början.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, furu, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
27 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, sengustaviansk, Lindome, omkring 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergère med fotpall, Louis XV-stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa med piedestal, Norco, sent 1900-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Slab table", 1900-talets mitt.
Klubbat pris
15 210 SEK
Utropspris
2 500 SEK