Fredrik Paulsen, stol, unik, "Chair One, Heroes", JOY, 2024
Benställning i aluminium, sits och rygg i plexiglas, dekor av graverade namn av kreatörer, signerad FP-24, sitthöjd 47 cm, höjd 86 cm.
Obetydlig slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024