Fredrik Paulsen, bord/pall, unik, "Sidetable One, Michael Mann", JOY, 2024
Benställning i aluminium, sits i aluminiumdurkplåt, signerad FP-24. Höjd 47 cm, sitsens mått 40 x 40 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024