Fredrik Paulsen, bord/pall, unik, "Sidetable One, The Light Fantastic", JOY 2024.
Benställning i aluminium, sits/skiva i plexiglas, inbyggd LED-slinga, fjärrkontroll, signerad FP-24, höjd 47 cm, skivans mått 40 x 40 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Designweek 2024.