Fredrik Paulsen, stol, unik "Chair One, Wide Wide West", JOY, 2024
Benställning i aluminium, sits klädd i brunt läder, ryggbricka i handfärgad furu, signerad FP-24, sitthöjd 49 cm, höjd 86 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024