Fredrik Paulsen, stol, unik, "Chair One, FKA Branzi", JOY, 2024.
Ram i aluminium, sits i handkolorerad MDF, bakben och rygg i barkat trä behängd med kedja, signerad FP-24. Sitthöjd 47 cm, höjd 131 cm.
Obetydligt slitage.
Foundation of JOY x Bukowskis, Stockholm Design Week 2024